Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ИндексИндекс  Входна порта...Входна порта...  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

Здравей Гост,пожелаваме ти приятен престой в Лолианд!
Потопи се в един по-различен свят
!


 

 За Расите

Go down 
АвторСъобщение
admin
Огън
Огън
admin


Мнения : 63
Точки : 188
Дата на рег : 12.02.2011
Години : 31
Местожителство : София (:

Персонаж
Име: Джо Мондюр
Години: 17
Характера ви:

За Расите Empty
ПисанеЗаглавие: За Расите   За Расите EmptyЧет Фев 17, 2011 3:47 pm

Здравейте!Стигнахме до същинската част и това са расите...Както знаете вие трябва да принадлежите към даден вид в Лолианд.Описахте своя герои преди да се появи тук или след като се появи.Той запазва част от чертите си,но имайте предвит, че като ново същество вие имате и новопридобити сили, който променят характера ви.
Когато вашият герои бъде одобрен, вие трябва да ми пратите съобщение с това към коя раса искате да принадлежите.Расите са 9-10, като последната се достига при особени случай и завладяването на всички елементи.За тази раса по късно ще разберете повече(Тя ще определя вашите мисии и т.н. функции).
След като пратите съобщение на мен,вие ще бъдете поставени в съответната група едва когато имате 1-РПГ пост в който се разхождате на тази земя или пишете с някой РПГ.След като бъдете добавен към групата,ще ви навести човек, който ще опише промяната ви от бродещ в такава раса и вие вече сте свободен в своята раса.Ще бъдете известен с ЛС,че имате раса.


Нека обобщим казаното до сега...Вие трябва да направите:

  1. Пращате ми ЛС с каква раса искате да сте.
  2. Пишете някъде РПГ пост как се разхождате или се заговаряте с някой.
  3. Бива описано (при желание може и вие да опишете) как се превръщате в такава раса.
  4. Уведомени сте с ЛС, че вече принадлежите към тази раса и можете да работите.
В тази тема по надолу ще прочетете и видовете раси със снимки и всичко необходимо да знаете за тях и общо. Пожелаваме ви успех в избирането на РАСА.
Върнете се в началото Go down
https://loliands.bulgarianforum.net
 
За Расите
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: В Лолианд (RPG) :: Основи на Лолианд-
Идете на: