Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ИндексИндекс  Входна порта...Входна порта...  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

Здравей Гост,пожелаваме ти приятен престой в Лолианд!
Потопи се в един по-различен свят
!


 

 Христина Михайлова {Дейли Потър}

Go down 
АвторСъобщение
admin
Огън
Огън
admin


Мнения : 63
Точки : 188
Дата на рег : 12.02.2011
Години : 31
Местожителство : София (:

Персонаж
Име: Джо Мондюр
Години: 17
Характера ви:

Христина Михайлова {Дейли Потър} Empty
ПисанеЗаглавие: Христина Михайлова {Дейли Потър}   Христина Михайлова {Дейли Потър} EmptyЧет Окт 13, 2011 6:47 pm

Здревайте, драги потребители на Лолианд.За пръв път ще ни гостува Хриси.
Чудите се коя е нали?
Чували ли сте за Хари Потър?А какво мислите за това?
Е, има такъв клуб в който Хриси е доста отдавнашна посетителка.Клубът е потър дейли...А точна както се досещате с нея ще си говорим за какво...ФЕНТЪЗИ.




Христина Михайлова {Дейли Потър} 254069_226783384018505_100000605348898_904973_1515910_n


Здравей Хриси...Радвам се,че си с нас.Ще попълваш сега един лексикон набързо(шегува се).


Първо, да те попитам как изобщо разбра за Хари Потър и това ли бе първата фентъзи книга която ти прочете?А родителите ти коя са прочели за пръв път?


Като цяло не знаех за съществуването на Хари Потър преди майка ми да купи втората книга. Тогава бях втори клас и още се учех да чета, а изобщо не обичах да го правя. Майка ми ме беше карала да се упражнявам с някаква научна книга и аз бях решила да не пипвам четиво, което тя ми препоръча. В крайна сметка тя ми каза, че ме е страх да прочета Хари и аз напук го хванах. Веднага се вманиачих. Това беше една от първите книги, които бях прочела и със сигурност първото ми фентъзи. По принцип родителите ми не четат фентъзи книги и не помнят кои са им били първите.

Нека минем към втория въпрос.. Каква друга поредица освен Хари Потър харесваш?Любим герой?А вампир?


Освен Хари Потър харесвам сагата за Пърси Джаксън. Според мен Рик Риърдън е страхотен автор. Колкото до любим герой – освен Пърси, харесвам и Анабет. Друга поредица, която ме грабна е „Реликвите на смъртните” и там Джейс ми е безспорен фаворит. За вампир мисля, че нямам. Може би Деймън от „Дневниците на вампира”, но не версията в книгата, а тази във сериала.

Пристигна и до третия въпрос ... Ако трябваше да определиш с песен книгите,който си чела до сега какви би била тя?

Аз съм чела доста и ще ми е трудно да определя всяка книга до сега, но бих могла да опитам с някои от любимите си. За Хари Потър избирам This is never gonna end на The Parselmouths, за Реликвите смятам, че е подходяща Alwas на Bon Jovi. За Ромео и Жулиета бих избрала It’s hard letting you go отново на Bon Jovi, за Пърси Джаксън – Blood on blood на Bon Jovi (каква изненада) и стига толкова.


Ако беше героиня в някоя книга как си представяш,че ще бъдеш повече добър или повече лош герой?Кое качество щеше да вложиш като твое силно и кое не?

Най-вероятно щях да съм от добрите. Най-хубавото ми качество щеше да бъде вярата ми в успеха и упоритостта, а най-слабото... хм, предполагам мързелът ми.

Приказка с добър край и лошо развитие или обратното?Защо?Кое би написала?А изхвърлила?


Ами аз съм фен на хепи-енда, но някои тъжни истории са ме впечатлявали наистина сериозно. Така че бих предпочела доброто развитие с нещастен край. Ако трябва аз да пиша и развитието и краят ще са добри, колкото и нескромно да звучи.

Кой сериал следиш?Повече от един?Стига ли ти времето?

В момента следя само един сериал – „Династията на Тюдорите”. Иначе чакам новия сезон на „Теория за големия взрив”. А колкото до времето – ами то никога не ми стига. Христина Михайлова {Дейли Потър} 602386

Харесваш ли празниците?Вярваш ли в Дядо коледа?А в Питър Пан?

Обожавам празниците, особено Коледа. Вярвам в Дядо Коледа, той е един магически символ на надеждата и радостта. А Питър Пан е един много симпатичен литературен герой.

Коя бе последната книга която си прочела?А запомнила?А те е разочаровала или впечатлила?

Последно четох „Живата факла” на Стивън Кинг. За сега я помня. Определено ме впечатли, беше тип криминален роман, почти без вътрешности и ми хареса много.

Писнало ли ти е от сюжета любов в повечето книги, който се развива?

Любовта е хубаво нещо, но като всичко останало трябва да е в умерено количество. Ако е като в Хари Потър нямам нищо против.

Пишеш ли РПГ?Би ли създала свой образ писмено и да играеш?

По принцип нямам достатъчно търпение, за да играя в роуплейове. Веднъж създадох свой образ – бях синеока магьосница, много умна и умела. Какво да ти кажа, аз съм скромен човек.

Какво ще кажеш за идеята нашите потребители заедно да напишем една българска книга?

Аз съм напълно за тази идея. Много ще се радвам да помогна. Разбира се, ако имам време.

Как релаксираш?Кога може да те нервираме?

Обикновено слушам музика или си препрочитам Хари Потър. Да ме нервират приятни хора е трудно, но някои досадни екземпляри се справят доста добре.

Ако беше... море бурно или тихо?(: Солено или сладко?(Ха-ха)

Щях да съм сладко и бурно море. Христина Михайлова {Дейли Потър} 602386

За коя страна искаш да заминеш?А да научиш език?Място което искаш да посетиш конкретно...

Смятам да следвам в Англия. Посещавам школа по математическа лингвистика и като цяло езиците са ми много интересни, но точно в момента много бих искала да науча латински. Винаги съм искала да отида в Оксфорд, защото там са снимали филмите по Хари Потър.

Ще ни постнеш ли едно твое стихче?А твоя снимка?

Ха-ха. В момента нямам стихче на разположение, но ще ви цитирам свой любим герой:
„Успяхме, разбихме ги, Потър е велик,
Волди е в пръстта, ще падне веселба!”

Ще отидеш ли на предстоящата среща на 5-ти ноември на Конан клуб?

Надявам се да успея да дойда, но първо трябва да убедя майка ми да ме пусне.

Какво мислиш за Властелина на пръстените?За книгата?За филма?


Честно да си призная се опитах да прочета книгата, но някак не ме грабна и се отказах. Не съм гледала филма.

Нещо по лично за теб....От къде си?Знаеш ли езици?Какво мислиш за живота си?

Забавното е, че близките ми приятели твърдят, че нямам личен живот, така че въпросите ти изобщо не ме притесняват. Родена съм в София, където и винаги съм живяла. Знам английски и разбирам руски, но ми е трудно да го говоря. Животът ми е супер – обградена съм с прекрасни хора, които обичам много.



Чувала ли си за Лолинд някога и за форума?Ще пожелаеш ли нещо на потребителите,който ще ти пишат мнения...?А на критикуващите..?

За съжаление не съм чувала за Лолинд. На потребителите желая да се забавляват много.  А на хейтърите ще кажа да си създадат техен форум и тогава да критикуват чуждите.

Забавляваше ли се?Кога наистина се усмихваш?

Като цяло съм доста позитивен човек и се усмихвам постоянно. Много рядко се случва нещо да ме разстрои сериозно.
Върнете се в началото Go down
https://loliands.bulgarianforum.net
 
Христина Михайлова {Дейли Потър}
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: » Основи... :: Новини :: Интервюта-
Идете на: